Türkiye Kuruyemiş Merkezi

Örnek Firma 1

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri
2014 yılında Adanada kurulan Örnek Firma 1 Kuruyemiş, ay çekirdeği kavurumu ve pazarlaması alanlarında başladığı yolculuğuna hizmet kalitesini ve üretimini artırarak devam etmektedir.

3 yıldır sektörde ve toptancılıkta lider olan firmamız, yurdun dört bir yanındaki üreticimizden, en kaliteli ürünü titizlikle seçer ve size tazelikte en iyiyi sunar.

Katkısız üretimi kesin kural olarak benimseyen Örnek Firma 1 Kuruyemiş, sağlığın doğallıktan geldiğinin farkında olarak, en sağlıklıyı üretmenin gururunu yaşıyor.

Ürün grupları arasında, kuruyemiş, kuru meyve, ay çekirdeği ve çerez bulunan Örnek Firma 1 Kuruyemiş, ürünlerin paketlenmesinde en sağlıklı ortam ve el değmeden üretim ana esasını sadık kalarak sağlıklı ve taze ürünleri özenle paketleyerek sizlere ulaştırıyor.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Kuru meyve satis
Kuru meyve satis: Taze & kuru meyveleri mevsiminde, dalından özenle seçerek ilk günkü tazeliği ile kapalı sistemlerde kurutup paketliyor, doğanın bizlere sunduğu bu vazgeçilmez tatları %100 doğal ve hijyenik olarak sizler için hazırlayıp sunuyoruz. (demo reklam)
Turk kahvesi satis
Turk kahvesi satis: Türk kahvesi, Türkler tarafından keşfedilen kahve hazırlama ve pişirme metodunun adıdır. Özel bir tadı, köpüğü, kokusu, pişirilişi, ikramıyla kendine özgü bir kimliği ve geleneği vardır. Telvesi ile ikram edilen tek kahve türüdür. (demo reklam)
Antep fistigi satis
Antep fistigi satis: Gaziantep'den tüm Türkiye'ye Antep Fıstığı satışlarımız başlamıştır. Fiyat almak için bizi arayabilirsiniz. (demo reklam)
Kabak cekirdegi satisi
Kabak cekirdegi satisi: Nevşehir Kabak Çekirdeğini Tanıtmak ve Nevşehir Kabak Çekirdeğini Sevenleri Bir Araya Toplamak (demo reklam)adana kuruyemiş, kuruyemiş ustası, toptan kuruyemiş

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz