Türkiye Kuruyemiş Merkezi

Örnek Firma 2

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri
2017 yılında İtanbulda kurulan Örnek Firma 2 Kuruyemiş, ay çekirdeği kavurumu ve pazarlaması alanlarında başladığı yolculuğuna hizmet kalitesini ve üretimini artırarak devam etmektedir.

3 yıldır sektörde ve toptancılıkta lider olan firmamız, yurdun dört bir yanındaki üreticimizden, en kaliteli ürünü titizlikle seçer ve size tazelikte en iyiyi sunar.

Katkısız üretimi kesin kural olarak benimseyen Örnek Firma 2 Kuruyemiş, sağlığın doğallıktan geldiğinin farkında olarak, en sağlıklıyı üretmenin gururunu yaşıyor.

Ürün grupları arasında, kuruyemiş, kuru meyve, ay çekirdeği ve çerez bulunan Örnek Firma 2 Kuruyemiş, ürünlerin paketlenmesinde en sağlıklı ortam ve el değmeden üretim ana esasını sadık kalarak sağlıklı ve taze ürünleri özenle paketleyerek sizlere ulaştırıyor.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Kavurma Firinlari satis
Kavurma Firinlari satis: Fındık, yer fıstığı, ay çekirdeği, antepfıstığı, badem, kaju, kabak çekirdeği gibi kabuklu veya iç kuruyemiş ürünlerinde DEMO Fırınları Türkiye?de ve Dünya?da en çok tercih edilen markadır.
Soslu kuruyemis cesitleri
Soslu kuruyemis cesitleri: Soslu mısır, soslu fıstık ve diğer tüm soslu kuruyemiş çeşitlerini web sitemizden dilediğiniz gramaj seçenekleri ile güvenle satın alabilirsiniz. (demo reklam)
Turk lokumusatis
Turk lokumusatis: Yüzlerce yıllık geçmişi olan Türk Lokumu Osmanlı döneminde saray mutfağının vazgeçilmez bir parçasıydı ama dünyaca ünlü bu lezzetin tarihi aslında çok daha eskilere dayanır. (demo reklam)istanbul kuruyemiş, kuruyemiş ithalat, kuruyemiş merkezi

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz